Tasuta veebikursus "Mida tahan"

Kuidas saada aru mida Sa tahad ja mida soovid oma eluga peale hakata? Seda kõike käsitlen umbes  45 minuti pikkusel TASUTA veebikursusel. 

Kursusel räägin 3 abivahendist, mida saad kasutada selleks, et välja selgitada seda, mida Sa tegelikult tahad. Väga paljud ei julge küsida seda mida nad tahavad, ei tea seda ja ei julge ka teha seda mida nad tegelikult tahavad. 

Kui Sind kõnetab, siis tule ja registreeri end veebikursusele, mis on valmis koheselt Sulle sobival ajal vaatamiseks ja läbimiseks.  

Ettevõtluse mentor ja koolitaja

Heidi Plumberg

Heidi Plumberg on lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna ettevõttemajanduse eriala, peaeriala juhtimise ja kõrvaleriala välismajanduse erialal. Ta on hariduselt sotsiaalteaduste magister. On omandanud lisakõrghariduse Tartu Ülikooli Haridusteaduskonnas kutseõpetaja õppesuunal. Heidi Plumberg on olnud ettevõtja alates 2001. aastast. Samuti on tal olnud palgatöö kogemus ja juhtiv kogemus erinevatest erasektori ettevõtetes. Heidi Plumberg on Eesti alustavate ja tegutsevate ettevõtete mentor. Samuti on ta läbinud erinevaid lisakoolitusi välismaal. Heidi on ka Kiire Muutuse Terapeudiks ja Coachiks.

Course curriculum

  • 1

    "Mida tahan" video

    • Mida tahan

    • Abimaterjal pdf fail