Andestuse protsess

taught by Heidi Plumberg
Buy €99,00
Heidi Plumberg
Heidi Plumberg
Ettevõtluse mentor ja koolitaja

Lähemalt koolitajast

Heidi on rõõmsa ja mängulise loomuga praktik ja koolitaja, kes on tänaseks aidanud enam kui tuhandel inimesel vabastada end alateadvuse blokeeringutest ja limiteerivatest uskumustest.

Heidi on lõpetanud TÜ majanduseteaduskonna, ta on ettevõtluse mentor, coach ja terapeut. Lisaks NPA rahvusvaheline õpetaja, raamatuautor ja koolitaja, ta on olnud ettevõtja 21 aastat. Heidi on 4 lapse ema.

Heidi kutsumus on inimesi toetada, andes nende käsutusse lihtsaid tööriistu, mille abil igaüks oma uskumusi ja elu muuta saab.

Enda suurimaks edulooks peab Heidi oma abikaasa selja tervenemist läbi mõttemustrite muutmise. Aastatepikkune valu, mida põhjustas selgroolülide vahelise diski väljasopistumine, kadus vaid tunniajalise töö tulemusel. 

Külasta ka mu kodulehte: www.heidiplumberg.ee

Andestamise protsess

Me kõik oleme inimesed ja andestamine on vahel raske. Kui me andestame, siis tekib alateadvuses suur vabanemisprotsess. Lase lahti, andestamine on okei. 

Kui tunned, et vajad abi andestamisel, siis see video on just Sulle! Video pikkus umbes 70 minutit ja vaadatav korduvalt ning Sulle endale sobival ajal.

BOONUSENA saad lisaks 5 afirmatsiooni uskumuste teemal lein/kaotus.

Koolitus on vaadatav 1 aasta jooksul alates ostust.

Course Contents

1 Video
1 Text

Course Curriculum