Course Description

Toetuse vastu võtmine.

Stuck?
Olin ise selles olukorras ca 9 aastat tagasi, kui olin 2 väikse lapsega kodus (Meie vanematel lastel on väike vanusevahe). Olin super-puper naine ja ema (vaatasin hiljuti koduvideot ja pidin pikali kukkuma kui fenomentaalselt korras kõik oli), aga väga närviline (plus lapsed tihti haiged).
Mis oli siis ometi viga? Ma nimelt ei võtnud vastu üldse toetust. Ja kõik mu reaalsus näitas seda hästi välja. Ma pidin ikka korralikult põhjas ära käima, et hakata seda vastu võtma (sh laste vanavanematelt). 


Millest saad aru, et Sa ei võta toetust vastu? Saad aru sellest, et
- kurdad, et keegi ei toeta (no ei toeta ju ka)
- kõikidel justkui läheb paremini kui Sinul
- Sa oled ju alati hakkama saanud, mis nüüd!
- Sul pole nt ühtegi lapsehoidjat (ja Sa ei otsi neid ju ka), et abikaasaga kahekesi välja minna. Ever.


Ahaa! Tundsid end ära? Hea uudis on, et seda saab muuta!
Osale ja vaata 25 min koolitusvideot, kui tundsid ennast ära ja Sul on tunne " I want out of it" (tahan sellest välja).

Koolitus on vaadatav 1 aasta jooksul alates ostust.

Ettevõtluse mentor ja koolitaja

Heidi Plumberg

Heidi Plumberg on lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna ettevõttemajanduse eriala, peaeriala juhtimise ja kõrvaleriala välismajanduse erialal. Ta on hariduselt sotsiaalteaduste magister. On omandanud lisakõrghariduse Tartu Ülikooli Haridusteaduskonnas kutseõpetaja õppesuunal. Heidi Plumberg on olnud ettevõtja alates 2001. aastast. Samuti on tal olnud palgatöö kogemus ja juhtiv kogemus erinevatest erasektori ettevõtetes. Heidi Plumberg on Eesti alustavate ja tegutsevate ettevõtete mentor. Samuti on ta läbinud erinevaid lisakoolitusi välismaal. Heidi on ka Kiire Muutuse Terapeudiks ja Coachiks.

Course curriculum

  • 1

    Toetuse vastu võtmine

    • Video