Avasta oma sisemine kullasoon, et rajada RIKKAM, INSPIREERIVAM ja PINGEVABAM elu.

MIKS KIIRELT ELU MUUTJAD?

Meil kõigil on hetki, kus soovime midagi oma elus muuta. Proovime uusi leitud viise ja taktikaid. Vahel nädala. Vahel kuu. Tihti mõjuvate tulemusteta, sest vajume tagasi samadesse harjumustesse ja mustritesse.

Kiirelt Elu Muutjad toetab Sind SINU eesmärkide saavutamisel, et saaksid elada sellist elu, mida oled igatsenud. 

Elu, mida naudid iga oma keha rakuga. Elu, kus... 

teed tööd, mida armastad; 
magad öösiti korralikult ja ärkad hommikul täis teotahet; 
tunned end rõõmsa ja energilisena;
oled rahul oma finantsolukorraga ja ei tunne end raha orjana.


Kiirelt Elu Muutjad on toonud kiireid tulemusi 100+ inimesele tänu vapustavale toetusele. 

Lisaks eelsalvestatud koolitustele toimuvad 3x kuus otselülitused Heidiga, et saada kõigile oma privaatsetel küsimustele lahendus. Samuti toimub kord kuus lisakoolitus teemal, mida Heidi näeb osalejatele olulisena. 

SAAD KOHESE LIGIPÄÄSU 9 MOODULILE...

1: Sisemine rahu ja tasakaal

Sisemine rahu on Sul alati käeulatuses. Selleks õpi vabanema pingetest ja ebamugavatest emotsioonidest, mis tekivad kontrollivajadusest, edasilükkamisest ja vähesest unest. Saa teada saladused, kuidas sügavalt magada ja rahuolevana ärgata.

2: Hüvasti, minevik!
Kui miski ei lähe elus Sinu tahtmist mööda, on aeg seda parandada. Leia lapselik rõõm ja kergus. Saa lahti hirmust edu ees ja õpi usaldama nii ennast kui teisi.

3: Särav SINA

Kõik on Sinu jaoks võimalik. KÕIK. Leia enda seest see, mis paneb Sind tegutsema. Saa teada, miks mõni projekt või hobi Sul silmad särama paneb, kui mõni teine tülpimust tekitab. Ja kõige tipuks, leia enesekindlus.

4: Muutused Sinu elus

Leia selline töö, mis Sulle tegelikult ka rõõmu valmistab ja hommikuti elevusega voodist tõusma paneb. Paranda oma fookust ja taasavasta oma kõige produktiivsem Sina. On aeg muutusteks!

5: Taasavasta tervis

See, mida usume, muudab meie bioloogiat. Avasta oma alateadlikud uskumused ja õpi neid muutma, et näha välja säravam ja nooruslikum, parandada oma silmanägemist ja palju muud.

6: Leia enesekindlus

Enamik meist igatseb selle järele aeg-ajalt. Enesekindluse puudumine hoiab Sind tagasi tulemuste saavutamisel ning paneb Sind endas kahtlema ka siis, kui selleks pole vähimatki põhjust. Muuda seda.

7: Loo oma tulevik

Sinu tulevik on Sinu kätes. Õpi aasta eesmärke püstitama, et jõuaksid lühema ajaga kaugemale. Ja palju lähemale sellele, millist elu Sa tegelikult elada tahaksid.

8: Sinu raha, Sinu jõukus

Saa teada, kuidas mõtlevad jõukad inimesed ja mida nemad teisiti teevad. Õpi rikkaks tegevaid rituaale, ületa oma sisemised rahablokid ja pane oma kirg lõpuks ometi raha teenima.

9: Spirituaalne Sina

Igas inimeses on väekeskused, milles liikuv energia tagab hea tervise ja enesetunde. Õpi neid keskusi tasakaalustama ja saa rohkem teada karmaliste suhete kohta oma elus. Avasta, kuidas energiavabastuse meetodi abil ajas rännata, et oma minevikku tervendada.

35 + koolitust kuutasu sees..... ja neid lisandub iga kuu juurde!

2023 aasta toimuvad koolitused Kiirelt Elu Muutjad grupis:

 • 16. jaanuar kell 12:00 Sinu perfektne kaal
 • 20. veebruar kell 12:00 Armastavad suhted Sinu elus, too oma ellu igatsetud armastus
 • 20.märts kell 12:00 Manifesteerimine läbi naiselikkuse ja mehelikkuse
 • 17. aprill kell 12:00 Enesekehtestamine
 • 22. mai kell 12:00 Sinu energeetilised pärilikkuse piirid naise ja emana
 • 19. juuni kell 12:00 Rikka naise uskumused
 • 21. august kell 12:00 Arenda intuitiivsus järgmisele tasemele
 • 18. september kell 12:00 Tervis ja haiguste juurpõhjused
 • 23. oktoober kell 12:00 Rahakanalite avamine
 • 20. november kell 12:00 Parim aasta 2024
 • 18. detsember kell 12:00 Sinu isikliku vibratsiooni skaala muutmine

LISAKS KÕIGELE KINGITUSEKS KAASA...

Liitu nüüd ja saad ligipääsu veel 9 membershipi materjalidele:

 • Raha Membership 
 • Naiste Manifesteerimise Klubi 
 • #healingbalance Membership 
 • Emmede Membership 
 • Next Level Academy -  Sinu Äri Akadeemia
 • Intuitiivsuse Membership 
 • ThinkThin Membership 
 • Raamatuklubi 
 • Meditatsiooni Membership

Tagasisided

Mul on kõik täitunud, mis unistused kirja panin. Panin kirja, et tahan toetavat ja mind väärtustavat meest ja saingi! Minu enda mees on nii muutunud, et mu sõbrannad imestavad. Polnudki uut vaja! Ja mul on nii äge uus töö. Ühesõnaga kõik on nii hästi! " 

Minu elus on imelised muutused hakanud toimuma. Tajusin uut jõudu ja väekust endas ning julgust lahti lasta kõigest, mis ei sobi enam mulle. Julgen olla väga avatud ja tean, et edasi saab ainult paremaks minna.


Margit


Kõige imelisemad muutused on leidnud aset minu enda sees. Mu süda on tervenemise teekonnal, olen vabastanud imeliselt palju köidikuid enda küljest mis on siiani hoidnud mind tagasi olema see kes soovin olla. Leidsin kiire otsetee iseendasse. 


Kiirelt Elu Muutja


Ma olen saanud täielikult vabaks karjumisest, olukorrad mis varem tihti ärritasid enam endast välja ei vii. Mul on kadunud olukord, kus raha on otsas, hoopis on nii et raha tuleb kergelt ja koguaeg on olemas. Peres on omavaheline suhtlemine palju rahulikum. Ma olen alati omas energias. Viimane saavutus on tütre paanilise hambaarsti hirmust lahti saamine ja palju palju veel mis on muutunud normaalsuseks ja enam tähele ei panegi. 


Kiirelt Elu Muutja


"Selleks, et alustada Heidiga oma elu muutmist, ei pea olema rasket haigust või väljapääsmatut olukorda. Piisab sellest, et asjad saavad olla paremini, kui nad hetkel on." 

Kairi

Teenuse kasutamise tingimused

Enne Membershipiga liitumist tuvu Teenuse kasutamise tingimustega: Teenuse kasutamise tingimused.